MASÁŽE

MASÁŽE

Nechte se rozmazlovat a hýčkat! Jakmile vstoupíte, otevře se před Vámi jiný svět, kde můžete zastavit proud myšlenek a vychutnat pohlazení po těle i duši, příjemnou hudbu a prostředí, odpočinek, relaxaci, uvolnění emocionálních blokád a vlídné slovo. Dotek totiž dělá v životě velmi mnoho.

Ayurvédská masáž

Jedna z nejúčinnějších a nejpříjemnějších masáží, která brání předčasnému stárnutí. Hlavními cíli áyurvédské masáže jsou vyloučení toxinů a odpadních látek, pročištění, regenerace a udržení síly a energie. U dětí podporuje růst a dýchací systém, krevní oběh. Dále pak snižuje hladinu stresových hormonů, zlepšuje pohyblivost, snižuje depresi, posiluje imunitu. Zvláčňuje pokožku, podporuje spánek. Posiluje zrak a svalstvo.

Aromaterapeutická masáž

Regenerační aroma masáž přináší celkovou úlevu, přímo ovlivňuje nervovou soustavu a hormonální systém, zlepšuje krevní oběh a povzbuzuje metabolismus, poskytuje regeneraci sil po jakékoliv zátěži – fyzické i duševní. Působí při prevenci úrazů a nejrůznějších zdravotních problémů, zpomaluje stárnutí a jeho příznaky (napíná a vyhlazuje kůži, zpomaluje vznik vrásek, tím vším přispívá k lepšímu a mladšímu vzhledu člověka.

Masáž horkými lávovými kameny

Jedná se starodávnou, mýtickou čínskou masáž. K této terapii se používá 53 hladkých lávových kamenů které se nahřejí ve vodní lázni a poté se teplé přikládají na tělo. Současně probíhá masáž jednotlivých částí těla horkým olejem a dvěma největšími kameny, které se drží v dlani. Teplo prostupuje hluboko do celého těla, zde způsobuje úplné uvolnění a nabití organizmu. Na konci masáže přichází hluboký klid a vyrovnání těla a mysli.
Položka
cena
Masáž horkými lávovými kameny
30min.
550,-Kč
Masáž horkými lávovými kameny
60min.
1.100,-Kč
Masáž horkými lávovými kameny
90min.
1.450,-Kč
Masáž horkými lávovými kameny - Obličej
45min.
750,-Kč
Masáž horkými lávovými kameny - Obličej + dekolt
60min.
850,-Kč

Detoxikační medová masáž

Medová masáž je speciální masážní technikou, při níž terapeut potírá klientovi záda voňavým rozehřátým medem, který je následně pomalými pohyby vmasírováván do kůže klienta. Med v průběhu masáže a v závislosti na množství toxinů v těle klienta mění svou barvu i konzistenci. Důsledkem této mimořádně účinné manuální techniky je nejen vyplavování škodlivin a tím i aktivace vnitřních orgánů, ale zároveň dokonalá celková relaxace organismu.

Okamžitým efektem této masáže je příjemná relaxace a mírná únava. Pozitivní účinky detoxikace organismu lze hodnotit až po delší době.

Položka
cena
Detoxikační medová masáž
60min.
1.050,-Kč
Detoxikační medová masáž - balíček 5ks
5 x 60min.
4.250,-Kč

Míčková facilitace

Tzv. Míčkování je reflexní metoda, při níž se molitanovým míčkem masíruje určitý kožní úsek. Reflexní cestou dochází k ovlivnění činnosti vnitřních orgánů, snížení napětí příčně pruhovaných, hladkých svalů a k jiným změnám, které napomáhají výraznému zlepšení stavu.

Léčivé baňky

Velmi vhodná metoda pro zmírnění a odstranění bolestí páteře a pohybového aparátu. Baňky různých velikostí se přikládají na tělo. Díky podtlaku, který vznikne rozpínáním teplého vzduchu, se baňka přisaje a vtáhne kůži dovnitř – dané místo se silněji prokrví a působením podtlaku se odsávají z těla škodlivé látky. Baňková masáž se používá k pročištění krve, zlepšení krevního oběhu, regulaci a zdokonalení funkce autonomního nervového systému. Též k odstranění bolesti, uvolnění ztuhlých svalů. Vhodná pro revmatiky.

Havajská masáž LOMI-LOMI

Masáž trvá 120 minut, jedná se o masáž celého těla a provádí se buď při novoluní nebo při úplňku, kde jsou léčebné účinky zdvojnásobeny.

Bylinná pečeť Novoluní – Navozuje pocit vyrovnanosti, uvolňuje napětí a vylaďuje tok životních sil. Bylinnou masážní pečeť nahříváme min. 20 minut nad vodní parou. Teplou pečetí bodově prohřejeme celé tělo a následně jej promasírujeme teplým olejem.

Bylinná pečeť Úplněk – Uvolňuje namožené svalstvo a prohřívá klouby. Posiluje tok tělesných sil, pozvedá odvahu a zahřívá ducha. Bylinnou masážní pečeť nahříváme min. 20 minut nad vodní parou. Teplou pečetí bodově prohřejeme celé tělo a následně je promasírujeme teplým olejem.

Položka
cena
Havajská masáž LOMI-LOMI
60min.
1.000,-Kč
Havajská masáž LOMI-LOMI
90min.
1.200,-Kč

Gua-sha masáž

Škrabkou se po dráze meridiánů vyškrabují z těla nečistoty a toxiny. Během masáže se zlepšují výměnné procesy v kůži a svalech. V místech, kde dochází k projekci patogenních procesů v těle, se objevují výrony krve „sha“ v podobě tmavých skvrn. Tak se na povrch dostává odváděný odpad. Během poškrabování se objeví tzv.škrábance, jejichž barva a intenzita indikuje stav organismu a jeho překyselení. Zabarvení během 2-7 dnů zmizí. Masáž je zcela bezpečná, pouze při prvním proceduře může díky prvotnímu čištění nastat svědění pokožky. Účinek Gua-sha je podobný baňkování, ale lze jí použít i v místech, kde se baňkování provádí obtížně, např. při bolestech nohou, paží a šíje. Je krátká a velice účinná.

Moxování

Moxováním neboli využíváním tepla hořícího pelyňku se dociluje prohřátí, zklidnění a uvolnění vybraných míst těla – postižených ploch nebo akupunkturních bodů. Tato metoda využívá znalostí tradiční čínské akupunktury, kdy teplo pelyňku prostupuje tělo do hloubky, vstupuje do akupunkturních drah, doplňuje energii, podporuje oběh a vylučuje z těla chlad a bolest. Na tělo má silný tonizující účinek, posiluje jej v boji proti chronickým obtížím, vyčerpání a špatnému trávení. Pozoruhodně účinné je moxování zejména u preventivního posilování organismu a utužování zdraví.

Širodhara

Pročišťovací technika, při níž dojde k hlubokému uvolnění nervového systému pomocí aplikace teplého oleje na oblast hlavy. Při této několik tisíc let staré léčebné metodě teče tenkým pramínkem tekutina (nejčastěji teplý bylinný olej) ze speciální nádoby na čelo. Širodhara posiluje organismus a prodlužuje věk. Terapie je vhodná i pro děti od 10 let.

Ošetření ušní svící

Svíce se určeným koncem vloží do ucha tak, že ční kolmo ven, druhý konec se zapálí. Na principu komínového efektu, vytahuje nepotřebné usazeniny z ucha do svíce. Působení tepla zároveň stimuluje vnitřní mikrosystém ucha a pomáhá uvolnit napětí v hlavě i těle. Během masáže je slyšet uklidňující zvuk připomínající slabé praskání ohně v krbu. Zatímco svíčka hoří, aktivuji jemným tlakem energetická zakončení na hlavě.

Vhodné při opakujících se bolestech hlavy, napětí či tlaku v hlavě, stresech a pro pocit příjemného uvolnění.

Baby masáže

Masáže kojenců pomáhají odstranit psychické i fyzické trápení způsobené těžkým porodem a znovu navodit jakési energetické propojení mezi dítětem a jeho nejbližšími.

Reiki

Léčebné umění pocházející z Japonska je zároveň názvem pro univerzální životní energii. Posiluje, harmonizuje a očišťuje na tělesné, citové a duševní úrovni. Aktivuje sebeléčebný potenciál člověka a přenáší se dotykem rukou. Slouží k posílení životní energie a k pročištění energetických drah a center v našem těle. Doporučuje se při tělesné únavě, celkové vyčerpanosti, depresích a migrénách.

Reflexní terapie

Základy reflexní terapie vycházejí ze známého poznatku, že na všech zakončeních lidského těla existují reflexní zóny, které odpovídají příslušným orgánům nebo oblastem těla. Tato terapie je celostní metoda užívaná jako prevence pro udržení zdraví, či jako léčebná metoda při většině závažných onemocnění. To vše vždy za doprovodu dalších léčebných forem (konvenční medicína, fytoterapie, aromaterapie, dietologie, apod.). Pracuje se s reflexními zónami a plochami hlavně na chodidlech i na rukách. Působí se na ně pomocí tlaku a masáží. Reflexní zóny se využívají nejen pro terapii (masáž), ale také pro poměrně spolehlivou diagnostiku.

Tuto terapii je vhodné aplikovat při nedostatečnosti krevního oběhu dolních končetin, revmatizmu, artróze, dně nebo při rekonvalescenci poraněných svalů, kloubů a kostí. Blahodárně působí na oteklé a unavené nohy po namáhavém fyzickém výkonu. Má osvěžující účinky a podporuje tok lymfy, dále napomáhá odtoku zplodin látkové výměny.

Parafínová terapie

Parafínová lázeň a zábaly představují proceduru, která kombinuje zdravotní i estetické účinky. Běžně se aplikují v lázních především v oblasti páteře, kloubů a svalů, parafínové zábaly napomáhají nejen k uvolnění a snížení bolesti pohybového aparátu, ale mají také blahodárný účinek na celé tělo, cítíte se uvolněně, účinek je rychlý a dostavuje se vysoký a okamžitý kosmetický efekt – pokožka je sametově hebká.

Kokosová terapie

Jde o unikátní masáž s přírodní vůní kokosu. Budete se cítit od hlavy až k patě zahaleni do jemné exotické vůně dálek. Pleť sametově zjemní a příjemná vůně přispěje k uvolnění a dodá radost ze života. Dopřejte si příjemnou relaxační masáž kokosovým olejem a zregenerujte vaše unavené tělo, které se uvolní z nervového i svalového napětí.

Tymiánová regenerační masáž

Tymiánová regenerační masáž je ideální pro unavené tělo, obzvláště pak nohy. Odstraňuje bolesti, zmírňuje křeče, otoky, pomáhá při drobných výronech, poraněních. Regenereruje a zvláčňuje pokožku. Masáž se provádí v těchto oblastech: záda, krční páteř, zadní strana nohou včetně reflexologie chodidel.

Levandulová masáž

Levandule účinně působí na psychiku, tělo i emoce. Relaxační levandulová masáž je vhodná při psychických a citových problémech, je to povzbuzující prostředek pro celé tělo. Pomáhá při kožních onemocněních, popáleninách, poraněních, regeneruje kůži a doporučuje se i pro citlivou dětskou pokožku. Přináší úlevu při bolestivé menstruaci, stejně jako při bolestech hlavy. Je vhodná pro relaxaci a přináší zdravý, osvěžující spánek. Doporučuje se všem lidem se sedavým zaměstnáním, při nerovnoměrném nebo jednostranném zatížení svalů, při častém bolení zad.

Čokoládová masáž

Horká čokoládová masáž je luxusní procedura, která omlazuje a vyhlazuje pokožku. Zbavuje pokožku odumřelých buněk a činí ji jemnou. Podporuje odplavování škodlivých látek z těla, má antioxidační účinky a pozitivně působí na mysl. Díky kofeinu je čokoládová masáž vynikající procedura proti celulitidě. Blahodárně působí na zpomalení procesu předčasného stárnutí – vyživuje, omlazuje, regeneruje a tonizuje pokožku.
Položka
cena
Částečná (peeling, čokoládovo-olejová masáž, zábal)
60min.
1.100,-Kč
Celková (peeling, čokoládovo-olejová masáž, zábal)
90min.
1.250,-Kč
Celková (peeling, čokoládovo-olejová masáž, zábal)
120min.
1.650,-Kč

Čokoládovo-medová masáž

Když spojíme účinky čokolády a medu na organismus, dosáhneme maximální pohody, relaxace a uvolnění. Při masáži se vytváří endorfiny tzv. hormony štěstí a získáváme úžasnou vitalitu a životní energii. Během masáže se vaše pleť zbavuje vrásek, šupin a odumřelé kůže. Čokoláda a med vrátí kůži pružnost, mládí a pomáhá redukovat strie.

Relaxační antistresová masáž

Tato masáž je zvláště důležitá v dnešním uspěchaném světě, kdy je stres považován za hlavní příčinu mnoha fyzických a psychických potíží. Technika masáže umí pomoci od bolesti, napětí ztuhlých a bolavých svalů, pomáhá podpořit krevní oběh, lymfatický systém a vyloučit toxické látky z organismu. Používají se při ní jemnější a pomalé hmaty pro navození klidu a pohody.

Afrodisiakální masáž YLANG-YLANG

Úkolem této masáže je navodit dokonalý relaxační stav, kdy si můžete plně uvědomit svoje tělo, jeho krásu a všechno, co vám nabízí. Zároveň si můžete uvědomit i svoji mysl, jak se v okouzlení a bezpečí zastaví a nabídne jiný způsob vnímání. Toto absolutní uvolnění umožní životní energii, aby se mohla znovu volně rozběhnout vaším tělem, umožní rozpouštět „zakuklené“ shluky negativních energií a čistit je. Budete neustále pod silným proudem čistích a dokonalých energií, které k vám budou přivedeny a nasměrovány na vaše tělo. Jemné a hladivé pohyby dlaní a předloktí budou tyto energie pomáhat rozvádět po těle a probouzet energie ukryté uvnitř vás a povzbudí vaše smysly.

Čínská masáž Tuina

je jedním ze základních kamenů tradiční čínské medicíny. Vychází ze stejných teoretických principů a filosofie jako možná známější akupunktura, ale stimulace aktivních bodů se při masáži provádí prsty, dlaní, loktem apod.
Tuina využívá blahodárných účinků masáže energetických drah-meridiánů a různých částí těla, manipulace a pasivních pohybů k uvolnění blokád kloubů a další specifické, pomocné techniky jako např. moxování, baňkování a gua sha.
Položka
cena
Čínská masáž Tuina
60min.
900,-Kč

Dornova metoda

Jedná se o jemnou a šetrnou manuální terapii, jejíž pomocí jsou obratle a klouby přesně uváděny do původní polohy. Účinně se zbavujeme fyzických a psychických bloků a především samotné příčiny onemocnění. Po navracení kloubu a obratlů do původní polohy pacienti pociťují okamžitou úlevu se současným zprůchodněním energetických drah. Tato bezpečná metoda se provádí volným a přirozeným pohybem vyšetřovaného a jemným tlakem palců nebo ruky terapeuta. Nedochází k žádným prudkým a nebezpečným pohybům
Položka
cena
Dornova metoda
60min.
900,-Kč

Breussova masáž

Zároveň s Dornovou metodou se často aplikuje i Breussova masáž páteře. Ta je velmi uvolňující a příjemná. Na rozdíl od ostatních masáží se při ní masíruje přímo páteř a její vzpřimovače a povrchové svaly. Při masáži se používá třezalkový olej, který zvyšuje hluboké uvolnění svalů a přispívá k regeneraci meziobratlových plotének. Masáž je prováděna velmi pomalými a jemnými hmaty. Někdy se Breussova masáž provádí ještě před aplikací Dornovy metody, aby se uvolnilo napjaté svalstvo
Položka
cena
Breussova masáž
600,-Kč

Reflexní masáž

Při této masáži se využívá znalosti reflexních bodů na chodidlech a dlaních, které odpovídají daným orgánům našeho těla. V podstatě se dá říci, že každému orgánu v těle přísluší určité reflexní body. Každý reflexní bod je zakončením reflexní dráhy, která prochází od mozku přes jednotlivé orgány a končí na našem chodidle.
Reflexní masáž (terapie) pomáhá při odstraňování bloků reflexních drah a zlepšuje činnost jednotlivých orgánů. Dalším působením na tyto reflexní body dovede velice pozitivně působit na dané orgány v lidském těle.
Položka
cena
Reflexní masáž
60min.
900,-Kč

Kineziotaping

Kineziotaping (kineziologické tejpování) je převratná a velice vyhledávaná technika v regeneraci i rehabilitaci.
Svým velmi šetrným a jemným způsobem - na rozdíl od tejpů fixačních - zvyšuje léčebné a ozdravné procesy a prodlužuje uvolňující účinek masáží cíleným zaměřením na problematické partie jak svalového, tak kosterního systému

Klasická švédská masáž

Švédská masáž je v katolické části světa jednou z nejčastěji používaných masážních metod.
Patří mezi manuální relaxační techniky působící okamžitě a jednorázově nejen na tělesný, ale i duševní stav masírované osoby. Jejím cílem je umožnit tělu absorbovat více kyslíku, a tím regenerovat tkáně. Zároveň je zaměřena na detoxikaci, protože zvyšuje rychlost, kterou buňky z těla odstraňují odpadní látky.

CENA PODLE DÉLKY MASÁŽE
Položka
cena
záda, šíje
30min.
350,-Kč
záda, šíje + nohy nebo ruce
60min.
650,-Kč
záda, šíje, nohy, ruce
90min.
850,-Kč

Masáž proti celulitidě a k formování postavy

Jde o kombinaci speciální ruční tlakové masáž a ozónového zábalu. Masážními hmaty a ozónem se povzbuzuje lymfatický systém, uvolní se tukové buňky, zlepší se podkožní metabolismus, krevní oběh a zrychlí se odtok toxických látek z těla. Tento postup má výborné výsledky nejen v samotném vyhlazení celulitidy a při zvýšení kvality pokožky, ale také při formování postavy.

Položka
cena
Masáž proti celulitidě a k formování postavy (masáž+ozonový zábal)
70min.
1.100,-Kč
Ozonový zábal
30min.
550,-Kč
Skořicový zábal
30min.
550,-Kč
Anticel masáž+ozonový zábal balíček 5ks
5 x 30min.
4.900,-Kč
Anticel masáž+ozonový zábal balíček 10ks
10 x 30min.
8.900,-Kč

Manuální lymfodrenáž

Důležitou součástí lidského těla je mízní (lymfatický) systém. Jeho buňky hrají neocenitelnou roli při tvorbě protilátek, při zneškodňování bakterií, virů a škodlivých látek. Vznikají tak odpady metabolismu, které se pomocí lymfatických cév a uzlin vylučují z těla. Vzhledem ke způsobu života je u řady lidí lymfatický systém přetížený. Varovné signály, jako je bolestivost lymfatických uzlin, jejich zduření, otoky, únava a vyčerpanost jsou projevy zvýšeného zatížení a zasluhují naší pozornost.

Položka
cena
Lymfodrenáž reflexní
45min.
450,-Kč
Lymfodrenáž
60min.
700,-Kč
Lymfodrenáž
90min.
1.050,-Kč
Lymfodrenáž
120min.
1.500,-Kč
Lymfodrenáž
180min.
2.250,-Kč

Indická masáž hlavy (antistresová)

Indická masáž hlavy je ajurvédská technika, která spojuje starověké kulturní tradice s požadavkem moderní doby. Jde o jednu z nejdostupnějších masáží, dá se provádět vsedě, bez nároků na prostor či vybavení. Je vhodná pro děti, dospělé .

Položka
cena
Indická masáž hlavy
30min.
550,-Kč
Indická masáž hlavy
60min.
800,-Kč

Aurum Clinic, s.r.o.
klinika plastické a estetické medicíny
Zborovská 79/56
150 00 Praha 5, Malá Strana

+420 722 725 703
+420 601 322 822

Skype: aurumclinic-drnemeckova
E-mail: drnemeckovaivana@gmail.com

Sociální sítě

Copyright © 2024 Aurum Clinic s.r.o..

Design & Development systemx.cz by Buzz production s.r.o.

AURUM CLINIC s.r.o.

Hledat

+420 722 725 703Zborovská 79/56, 150 00, Praha 5